Mimari Membran

Teknik Tekstil; mimari membran şemsiye, devşemsiye ve gölgeleme sistemlerinde oldukça öneme sahip detaylarından biridir. Doğru iklim koşullarında, doğru ürüne uygulanmış bir mimari örtünün beklenen ömrü rahatlıkla 10 yılları bulacaktır. Normal şartlarda 5 ila 10 yıl garanti süreleri veren teknik tekstil üreticileri doğru kullanımla ve bakımları aksatılmadığı sürece bugün bizlere 10 yılı aşkın uygulamaları örneklem olarak rahatlıkla sunmaktadırlar. Bu istisna hareketli (açılır-kapanır) ürünlerde çok zor ulaşılası bir süre gibi gözüküyor olsa da; HUGE Dev Şemsiye ‘nin yüzlerce kullanıcısı bu uzun ömür detayının keyfini sürmektedir.

Mimari Tekstil ürünlerde ışık geçirgenlik oranları tekstil ve pvc yapısına  göre değişmekle birlikte tamamen ışık geçirgenliği olmayan Blackout ürünler sayesinde özellikle sıcak iklim şartlarında güneş ışığının ısı veren etkisi neredeyse ortadan kaldırılarak uzun ve keyifli saatler için mükemmel bir ortam oluşturulur.

Bir çok renk alternatifi sunan PVC membran ürünler ,HUGE Dev Şemsiyelerde dünyanın her yerinde rengarenk şemsiyelerin örtüsünü oluşturur.

Mimari Membran Huge Dev Şemsiye
Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?