Mega Şemsiye

  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
huge baskili dev semsiye

Mega Şemsiye

Mega şemsiye, yağmura, güneş ışığına ve rüzgara karşı koruma sağlayan yeni bir dış mekan şemsiyesi çeşididir. Aynı boyuttaki yaygın şemsiye ile karşılaştırıldığında, mega şemsiye daha fazla güneş ışınını engelleyebilen ve daha fazla gölge sağlayabilen daha yüksek bir kanopiye sahiptir.

Mega Şemsiye Nerelerde Kullanılır?

Mega şemsiye, kafeler, teraslar ve restoranlar gibi dış mekanlar için ideal bir çözümdür. Kendine has şekli ve boyutu ile en fazla kapatıcılığı sağlar. Su geçirmez kumaş kılıfı ile hem güneş ışığından hem de yağmurdan koruma sağlayabilir. Bu şemsiyeler çeşitli şekillerde, boyutlarda, fiyatlarda ve renklerde satın alınabilir.

Birçok popüler mega şemsiye, her türlü hava koşulunda dayanıklı olmalarını sağlayan alüminyum çerçevelerden yapılmıştır. Hafif tasarımları ile taşımaları da kolaydır.

Mega Şemsiye Modelleri

Büyük şemsiyeler de donanım özelliklerine göre farklı tasarımlar bulunmaktadır. Huge dev şemsiye olarak kişisel ve işletmelere yönelik ürünlerimizde yer alan büyük şemsiyelerde;

  • Klasik type I şemsiye modelleri,
  • Radüs form type II şemsiye modelleri,
  • Trible arms type III şemsiye modelleri,
  • Ters trible arms type IV şemsiye modelleri,
  • Double arms type V şemsiye modelleri,
  • Teleskopik şemsiye modelleri,
  • Yandan gövdeli şemsiye modelleri bulunmaktadır.

Ayrıca tüm modellerimizin Açılır-Kapanır tasarımlar olması, elektrikli motor yardımı ile bazen saniyelerde bazen de birkaç dakika içinde açılıp-kapanarak her türlü hava şartlarında size yaşam alanları oluşturur. Tek bir gövde direğinde bulunması mimari olarak çok tercih edilen bir tasarımdır. Tek gövde direği üzerinde oluşturduğu inanılmaz tasarımlar sayesinde bulunduğu yerin silüetine bambaşka bir değer sağlar. Arms Huge Dev Şemsiyelerimiz ise dünyada’ İlk ve Tek’ olan Kolları ‘3 noktadan’ katlanır dev şemsiye, Açık-Kapalı pozisyonun aynı yükseklikte buluştuğu mühendislik harikası devşemsiye modellerinden oluşur.

Dumanı ve kirli havayı tahliye etmeye yarayan baca sistemli mega cafe şemsiyeleri de cafeler için oldukça idealdir.

Huge Dev Şemsiye Modelleri Mega Şemsiye Banner
Mega Şemsiye Modelleri

Mega Şemsiye Fiyatları

Bu şemsiyelerin bugün piyasada çeşitli fiyat noktalarında ihtiyaçlarınıza uygun birçok farklı versiyonu bulunmaktadır. Fiyatlar, satın almak istediğiniz şemsiyenin türüne ve nereden satın aldığınıza bağlı olarak değişmektedir.

%100 Yerli Sermaye ile ürettiğimiz mega şemsiye modellerimizi tercih ettiğiniz özelliklere göre en ekonomik ve en kolay şekilde satın almanızı sağlıyoruz.

Huge Dev Şemsiye sistemlerini tercih ettiğinizde; kumaş rengi, şemsiye ayağı gibi farklı özellikleri kendiniz seçebiliyorsunuz. Bu konuda ışık geçirgenlik oranları tekstil ve pvc yapısına  göre değişmekle birlikte tamamen ışık geçirgenliği olmayan Blackout ürünler sayesinde özellikle sıcak iklim şartlarında güneş ışığının ısı veren etkisi neredeyse ortadan kaldırılarak uzun ve keyifli saatler için mükemmel bir ortam oluşturan; daimi stoklu sınırsız renk seçeneği, epoksi astar ve boya uygulamaları sunduğumuz PVC mimari membran mega şemsiye tasarımlarımızı kullanabilirsiniz.

Belirttiğimiz özelliklere göre istediğiniz ebat ve ölçülerde uzman ekibimiz tarafından alınan siparişiniz değerlendirilerek size özel mega şemsiyelerinde, ekonomik fiyatlandırma yapılmaktadır.

Dev şemsiye ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0242 502 18 58 no’lu numaramızdan bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda ki formu doldurarak da talebinizi bize iletebilir ve uzman ekibimizin size en kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak da hemen iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?