Dış Mekan Şemsiyeleri, Modelleri ve Fiyatları

Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Büyük Şemsiye > Dış Mekan Şemsiyeleri, Modelleri ve Fiyatları
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Huge Dev Şemsiye Galeri 196

Dış Mekan Şemsiyeleri, Modelleri ve Fiyatları

Dış mekan şemsiyeleri, hem işte hem de boş zamanlarını dışarıda geçiren insanlar için çok önemli bir işleve sahiptir. Güneşten, yağmurdan ve diğer sert hava koşullarından gölge ve koruma sağlarlar.

Dış mekan şemsiyesini iç mekan şemsiyesinden farklı kılan özelliği sert rüzgarlara karşı dayanıklı olmasıdır. Bu, içeriden dışarıya veya onu kullanan kişiden uzağa üflenme korkusu olmadan açık havada kullanılabileceği anlamına gelir.

Çoğu dış mekan şemsiyesi naylon, polyester ve polyester tafta gibi malzemelerden yapılırken, bazıları alüminyum çerçevelerle yapılır ve bunlar genellikle diğer malzemelerle yapılanlardan daha pahalıya mal olur.

Dış Mekan Şemsiye Modelleri

Dış mekan şemsiyeleri, herhangi bir dış mekan için önemli bir ekipman parçasıdır. Güneşten gölge ve koruma sağlarken arka bahçenize veya verandanıza biraz stil katarlar!

Dış mekan şemsiyesi, gölge ve elementlerden koruma sağlar ve herhangi bir veranda, balkon, sundurma veya dış mekan yaşam alanına işlevsel ve çekici bir ektir. Farklı seviyelerde koruma ve örtü sağlayan birçok farklı dış mekan şemsiyesi vardır.

Dış Mekan Şemsiyeleri Modelleri ve Fiyatları
Dış Mekan Şemsiyeleri Modelleri ve Fiyatları

Dış Mekan Şemsiyesi Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Bir şemsiyenin malzemesi dayanıklılığını etkileyebilir. Çok dayanıklı oldukları için alüminyum bir çerçeve aramak isteyebilirsiniz. Ahşap da iyi bir seçimdir, ancak zamanla güneşe maruz kaldığında eğilme olasılığı biraz daha yüksek olabilir. PVC çerçeveler dayanıklıdır ancak zamanla UV ışınlarına maruz kaldığında sağlam olmadığı için alüminyum veya ahşap çerçeveler kadar uzun süre dayanamayabilirler.

Satın alacağınız şemsiyenin boyutunun kaplanması gereken yüzey alanına uygun olması gerekecektir.

Farklı dış mekan şemsiyeleri ve fiyatları ile tanışın.

En yaygın ve popüler dış mekan şemsiyeleri, geleneksel bir şemsiyeye benzeyenlerdir. Piknik sırasında ve hatta içeride kullanım için insanları güneşten korumak için kullanılabilirler. Bu tür dış mekan şemsiyesi genellikle mavi, yeşil, mor, kırmızı ve sarı gibi renklerde gelir.

Başka bir dış mekan şemsiyesi türü, arka bahçede veya bir ofis binasının veya restoranın önü gibi geniş bir alanda kullanılması amaçlanan büyük boy bir şemsiyedir. Dev şemsiyeler, insanların gölgede dışarıda öğle yemeğinin tadını çıkarması için onlara bağlı koltuk ve masalarla gelebilir.

Dış mekan şemsiyenin fiyatı büyüklüğü, kullanılacak mekanik aksama göre değişmektedir. Ancak Huge Dev Şemsiye olarak çözüm odaklı bir çalışma anlayışını benimsediğimiz için ekonomik fiyat ve size özel ödeme planı avantajları sunmaktayız.

Seçeceğiniz kriter özelliklerine göre uzman ekibimiz tarafından alınan siparişiniz değerlendirilerek size özel dış mekan şemsiye modellerinde, ekonomik fiyatlandırma yapılmaktadır.

Dev şemsiye ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0242 502 18 58 no’lu numaramızdan bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda ki formu doldurarak da talebinizi bize iletebilir ve uzman ekibimizin size en kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak da hemen iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?