Gazebo Çadır Katlanabilir Tente - 0242 502 18 58

Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Genel > Gazebo Çadır Katlanabilir Tente – 0242 502 18 58
 • Dev Şemsiye
 • Yorum yapılmamış
gazebo tente cadir ucuza gazebo gazebo firmalari gazebo cadir fuar standi

Gazebo Çadır Katlanabilir Tente – 0242 502 18 58

Gazebo katlanır çadır yapısı ve çantası sayesinde taşınabilir gölgelik mekanizmasıdır. İster açık havada bir toplantı yapın ya da tatillerdeki aktivitelerden hoşlanın , gölgelik ve yağmurluk gazebo çadırlar size güneş ve yağmurdan korunarak çok yönlü bir çözüm sunar. Gazebo çardak parti ve etkinliğinizde veya düğün, nişan, doğum günü, davet ve organizasyonlarınız gibi özel günlerinizde de kullanılabilir.

Tente muşamba malzemesi yüksek kaliteli, güneş ışınlarının% 95’ini yansıtabilmektedir. 

Gazebo Portatif Çadır Katlanır Tente Boyutları

Büyük toplantılara, çeşitli mobilyalara sahip olmanız durumunda, büyük bir gölgelik çadırına ihtiyacınız var. Plajlara ve veranda alanlarına yerleştirilen gölgelik çadırlar, daha az alana ihtiyaç duyan daha küçük çadırlara ihtiyaç duyarlar. 

 • 2×2 m. gazebo modelleri
 • 2×3 m. gazebo modelleri
 • 3×3 m. gazebo modelleri
 • 3×4,5 m. gazebo modelleri
 • 3×6 m. gazebo modelleri
 • 4×4 m. gazebo modelleri bulunmaktadır.

Hafif bir Gazebo çadırının çerçeveleri genellikle çelik veya alüminyumdan yapılır. Çadırla birlikte hareket etmenize yardımcı olurlar ver kolaylıkla katlanabilir, ancak rüzgarlı alanlar için uygun değildir. Rüzgarlı havalarda gazebo çadırların sabitlenmesi gerekse de gazebo portatif katlanabilir çadırları için daha sağlam hale getiren demir bir çerçeve tercih ederek; rüzgarlı koşullarda, özellikle plajlarda ve yüksek rakımlı alanlarda kullanılabilirsiniz.

Gazebo Çadır
Gazebo Çadır

Gazebo Baskı Seçenekleri

 • Ana Renkler
 • Etekler (Saçaklar) Baskılı
 • Tavan + Etekler (Tamamı) Baskılı

isteğinize göre uygulanacak baskı seçenekleri ve Huge Dev Şemsiye garantisi ile gazebo tenteniz dilerseniz satışınıza, standınıza, tezgahınıza, pazarınıza, fuarınıza, serginize yardımcı olsun, dilerseniz de bahçenizde kolay kurulan şık bir gazebo çardağınız olsun veya plajda, kampta, ormanda, bahçede, tarlada, nerede olursanız olun özel bir gölgelik çadır alanınız olsun. 

Gazebo Fiyatları

Güneşten ve yağmurdan koruma arıyorsanız, organizasyonunuz yarıda kalmasın istiyorsanız 3×3 metre, 4×4 metre, 4×6 metre, 3×6 metre gibi kolay kurulum gazebo portatif tente çadır satın alabilirsiniz.

Dev şemsiye ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0242 502 18 58 no’lu numaramızdan bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda ki formu doldurarak da talebinizi bize iletebilir ve uzman ekibimizin size en kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak da hemen iletişime geçebilirsiniz.

Huge Dev Şemsiye Modelleri Banner
Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?