Makine Alt Yapı

Şemsiye ve dev şemsiye sistemlerinde, üstün mühendislik hesaplarını hayalleriniz ölçüsünde gerçeğe dönüştüren Huge,  en gelişmiş membran form yazılımları HUGE A.Ş ye özel Umbrella Former  de çalıştırılan her bir modül ile benzersiz  dev şemsiye tasarımlarını gerçeğe dönüştürür. El değmeden en gelişmiş CNC teknolosine sahip 3m en,  20m boya sahip CNC Cutter ile kusursuz  formların kesimi gerçekleşir.

Makine Alt Yapısı Huge Dev Şemsiye

Teknik tekstil mimari membran örtüsünün CNC de kesilmiş olan her bir parçası Yüksek Frekans Yapıştırma Makinesi ile (16m otomatik haraketli) CNC nin işaretlediği noktalarla kusursuz ve ayrışmaz şekilde kaynağı sağlanmış olur. Çok uzun yıllar kullanılacak bir teknik tekstilin en önemli detaylarından birini oluşturan yöntem, her malzemenin teknik olarak kaynama değerleri ile bu değerleri karşılayabilecek makine ile mimari membran örtünün teknik olarak birbirinden farklı değerde olan kaynama frekans kw, kaynama süre ve diğer teknik beklentilerini karşılayabilen makine kullanımıdır.

Makine Alt Yapısı Huge Dev Şemsiye 2

Dev şemsiyelerin bir diğer ayrıntısı ise kenar bağlantı, ek noktalar arası fitil ve bu bağlantıların germe mukavemetinin çok yüksek değerlerde olabilmesidir. Bunu sağlamak geleneksel metotlar, el kaynak makinesi gibi yöntemlerle mümkün olmaz. Bunu çok uzun ömürlü kılan ve teknik olarak yüksek mukavemet beklentilerini karşılayabilen Sıcak uçlu, sıcak kama kaynak makineleri yardımıyla yapabilmek mümkündür. Yine Huge DevŞemsiyelerin en önemli ayrıntılarından birini American T300 Miller Weldmaster makineleri oluşturur.

Makine Alt Yapısı Huge Dev Şemsiye 3

Dev şemsiyelerde mimari membran örtünün kusursuz yapıştırma ayrıntılarından birini de Ultrasonik Ses Frekans yapıştırma  (kaynak) makineleri oluşturur. İleri teknoloji ürünü Ses frekanslı kaynak makineleri kullanılarak bağlantı noktalarını oluşturan ufak ayrıntılar kusursuz bir şekilde uzun yıllar güven vermek üzere yapıştırılır.

Makine Alt Yapısı Huge Dev Şemsiye 4

Sadece mimari membran örtünün oluşturulması aşaması 4 ayrı ileri teknoloji makine yardımı ile gerçekleştirilen dev şemsiyeler kusursuzluğu oluşturmak için teknolojinin verdiği son nokta ile üretim yapar.

Bu makine altyapısı ve üretim metodları ile Huge Dev şemsiye sistemleri dünyanın sayılı firmaları arasında yerini almıştır.

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?