Büyük Cafe Şemsiyesi - 0242 502 18 58

Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > DevŞemsiye > Büyük Cafe Şemsiyesi – 0242 502 18 58
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Büyük Cafe Şemsiyesi

Büyük Cafe Şemsiyesi – 0242 502 18 58

Cafeler konseptlerine uygun şekilde açık alanlarını yaratırken en önemli destekçileri şemsiyelerdir. Huge Dev Şemsiye olarak ürettiğimiz büyük cafe şemsiyesi açık alanda cafe müşterilerinin keyifli ve konforlu zaman geçirmesini sağlar.

İç mekanlarında ki konforu dış mekanlarında da sağlamak isteyen cafe işletmecileri baca sistemli, ısıya ve suya dayanıklı yüksek kalite standartlarına uygun büyük cafe şemsiyesi tercih etmektedir.

Cafeler konseptlerine uygun olarak dış mekanlarında farklı boyutlarda masa ve sandalyeleri kullanmayı tercih ettiklerinden bu malzemelerin kapladıkları alanları tamamen koruyacak cafe şemsiye modellerine ihtiyaç vardır.

Büyük Cafe Şemsiyesi
Büyük Cafe Şemsiyesi

Büyük Cafe Şemsiyesi Modelleri

Büyük cafe şemsiyelerinde donanım özelliklerine göre farklı tasarımlar bulunmaktadır. Huge dev şemsiye olarak cafe işletmelerine özel ürünlerimizde yer alan büyük cafe şemsiyelerinde;

  • Klasik type I büyük cafe şemsiye modelleri,
  • Radüs form type II büyük cafe şemsiye modelleri,
  • Trible arms type III büyük cafe şemsiye modelleri,
  • Ters trible arms type IV büyük cafe şemsiye modelleri,
  • Double arms type V büyük cafe şemsiye modelleri,
  • Teleskopik büyük cafe şemsiye modelleri,
  • Yandan gövdeli büyük cafe şemsiye modelleri bulunmaktadır.

Ayrıca tüm modellerimizin Açılır-Kapanır tasarımlar olması, elektrikli motor yardımı ile bazen saniyelerde bazen de birkaç dakika içinde açılıp-kapanarak her türlü hava şartlarında size yaşam alanları oluşturur. Tek bir gövde direğinde bulunması mimari olarak çok tercih edilen bir tasarımdır. Tek gövde direği üzerinde oluşturduğu inanılmaz tasarımlar sayesinde bulunduğu yerin silüetine bambaşka bir değer sağlar. Arms Huge Dev Şemsiyelerimiz ise dünyada’ İlk ve Tek’ olan Kolları ‘3 noktadan’ katlanır dev şemsiye, Açık-Kapalı pozisyonun aynı yükseklikte buluştuğu mühendislik harikası devşemsiye modellerinden oluşur.

Dumanı ve kirli havayı tahliye etmeye yarayan baca sistemli büyük cafe şemsiyeleri de cafeler için oldukça idealdir.

Geniş alanlarda hizmet verme imkanı yaratan yandan gövdeli büyük cafe şemsiyesi modelleri ise yerden tasarruf etmek isteyen mekanlar için alternatif bir seçenektir. Ayrıca akşamları da mekanlarının dış alanlarında hizmet veren cafeler için aydınlatmalı cafe dev şemsiye modellerimiz bulunmaktadır. Aynı şekilde soğuk havalarda da dış mekanlarında hizmet veren cafeler için de ısıtmalı cafe dev şemsiye modellerimiz seçenekler arasında yer almaktadır.

bahçe şemsiye modelleri banner
Huge dev şemsiye modelleri

Büyük Cafe Şemsiyesi Nasıl Seçilir?

Seçilecek olan dev şemsiye modelinin verilen hizmete, cafe konseptini oluşturan; mekanın mimari tasarımı ve dekorasyonuna uyum sağlaması gerekirken aynı zamanda yüksek kalitede üretilmiş olması cafeler için oldukça önemlidir.

Cafelerde müşteri beklentilerine göre hızlıca değiştirilebilen fonksiyonel büyük cafe şemsiyeleri tercih sebebidir. Sade tasarımlı cafelerde krem rengi, gri renkli kumaşlar ön planda olurken, hareketli ve eğlenceli konseptlere sahip cafelerde kırmızı, yeşil mor gibi cesur renkler tercih edilebilmektedir.

Cafeler dev şemsiyeler için ciddi bir bütçe ayırdıklarından tercih ettikleri ürünün uzun yıllar kullanılmasını istemektedir. Bu amaca hizmet eden Teknik Tekstil; mimari membran şemsiye, devşemsiye ve gölgeleme sistemlerinde oldukça öneme sahip detaylarından biridir. Doğru iklim koşullarında, doğru ürüne uygulanmış bir mimari örtünün beklenen ömrü rahatlıkla 10 yılları bulacaktır. Normal şartlarda 5 ila 10 yıl garanti süreleri veren teknik tekstil üreticileri doğru kullanımla ve bakımları aksatılmadığı sürece bugün bizlere 10 yılı aşkın uygulamaları örneklem olarak rahatlıkla sunmaktadırlar. Bu istisna hareketli (açılır-kapanır) ürünlerde çok zor ulaşılası bir süre gibi gözüküyor olsa da; HUGE Dev Şemsiye ‘nin yüzlerce kullanıcısı bu uzun ömür detayının keyfini sürmektedir.

Cafe Şemsiyesi Satın Almanın Kolay Yolu

Cafe konseptlerine kalite katan %100 Yerli Sermaye ile ürettiğimiz büyük cafe şemsiyesi modellerimizi tercih ettiğiniz özelliklere göre en ekonomik ve en kolay şekilde satın almanızı sağlıyoruz.

Huge Dev Şemsiye sistemlerini tercih ettiğinizde; kumaş rengi, şemsiye ayağı gibi farklı özellikleri kendiniz seçebiliyorsunuz. Bu konuda ışık geçirgenlik oranları tekstil ve pvc yapısına  göre değişmekle birlikte tamamen ışık geçirgenliği olmayan Blackout ürünler sayesinde özellikle sıcak iklim şartlarında güneş ışığının ısı veren etkisi neredeyse ortadan kaldırılarak uzun ve keyifli saatler için mükemmel bir ortam oluşturan; daimi stoklu sınırsız renk seçeneği, epoksi astar ve boya uygulamaları sunduğumuz PVC mimari membran büyük cafe şemsiyesi tasarımlarımızı kullanabilirsiniz.

Belirttiğimiz özelliklere göre istediğiniz ebat ve ölçülerde uzman ekibimiz tarafından alınan siparişiniz değerlendirilerek size özel büyük cafe şemsiyelerinde, ekonomik fiyatlandırma yapılmaktadır.

Dev şemsiye ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0242 502 18 58 no’lu numaramızdan bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda ki formu doldurarak da talebinizi bize iletebilir ve uzman ekibimizin size en kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak da hemen iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?