Bahçe Şemsiye Modelleri - 0242 502 18 58

Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Genel > Bahçe Şemsiye Modelleri – 0242 502 18 58
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
bahce semsiye modelleri huge dev semsiye

Bahçe Şemsiye Modelleri – 0242 502 18 58

Bahçe şemsiye modellerinin üretiminde dünyada eşsiz olan Huge Devşemsiye sistemlerinin tasarımı ve teknolojisini; ‘Teknoloji Üreterek Üretim Yapma’ misyonumuzla hergün ileriye taşımaya ve ülkemizin hemen her ilinde mevcut projelerimizle, yurt dışında da Gürcistan’dan Liberya’ya bir çok kıta ve coğrafyada ülkemiz ekonomisi için çalışmaya, üretmeye, devam etmekteyiz.

Cafe, avm, restaurant, beach, gibi kullanım yerlerinde talep edilen bahçe şemsiyelerini; baskı modelleri, reklam ve genel amaçlı özel tasarımlar, dev şemsiye modeline bağlı olarak 25 m2‘den 1071m2‘ye kadar size özel fiyatlandırma ile Huge Dev Şemsiye güvencesiyle üretim yapılmaktadır.

İçerik Tablosu

İnovatif Bahçe Dev Şemşiye Modelleri

İlkbahardan yaz aylarına geçiş yaptığımız bu dönemlerde, kuvvetlenen sıcaklık artışı ve güneşin UV ışınları gibi etkiler kendini hissettirmeye başlayacaktır. Bu yüzden Huge Dev Şemsiye modellerimiz arasında yer alan bahçe şemsiye modellerini sizler için birbirinden şık renk seçenekleri ile konforlu ve kullanımlı hale getirdik.

Bahçe şemsiyesi kategorisi olarak belirtilen ürünlerimiz, plaj şemsiyesi, cafe – restaurant şemsiyeleri, teras şemsiyeleri, havuz şemsiye modelleri, büyük şemsiye modelleri, dev şemsiye modelleri, gölgelikler, tension modellerini, camii şemsiyelerini, aydınlatmalı bahçe şemsiyelerini de kapsamaktadır.

Modern tasarımlı dev şemsiyelerimiz, %100 Yerli Üretim ve daimi stoklu sınırsız renk bulunan mimari membran seçeneğine sahip birçok farklı ebatta tasarlanabilmektedir. Örneğin, klasik şemsiye modelleri (Huge Type I), radius form klasik şemsiye modelleri (Huge Type II), trible arms şemsiye modelleri(Huge Type III), ters trible arms şemsiye modelleri (Huge Type IV), double arms şemsiye modelleri (Huge Type V) gibi görünüm ve teknik özellikler açısından farklılaşan modellerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz.

bahçe şemsiye modelleri banner
Huge dev şemsiye modelleri

%100 Yerli Sermaye ile ürettiğimiz dev bahçe şemsiyelerinin tek gövde üzerinde mekanik aksamlarını; mekan, kullanım alanı, ergonomik ihtiyaçlarınıza göre otomatik açılır-kapanır sistem, manuel açılır-kapanır sistem, elektrikli açılır-kapanır sistem, elektrik motorlu açılır-kapanır sistem ve dünyada ilk ve tek olan 3 noktadan katlanır sistem seçeneklerini değerlendirerek belirleyebilirsiniz.

Mimari Membran Renkli Bahçe Şemsiye Modelleri

Bahçenizde yer alan havuzbaşı yada işletmenizin dış mekan bölümü hatta plajınız veya camii avlusu için sizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz renkte bahçe şemsiyesi arıyor olabilirsiniz. Bu konuda ışık geçirgenlik oranları tekstil ve pvc yapısına  göre değişmekle birlikte tamamen ışık geçirgenliği olmayan Blackout ürünler sayesinde özellikle sıcak iklim şartlarında güneş ışığının ısı veren etkisi neredeyse ortadan kaldırılarak uzun ve keyifli saatler için mükemmel bir ortam oluşturan; daimi stoklu sınırsız renk seçeneği, epoksi astar ve boya uygulamaları sunduğumuz PVC mimari membran dev bahçe şemsiyesi tasarımlarımızı kullanabilirsiniz.

Canlı renkleri seviyorsanız, yaz aylarının coşkusunu yansıtan parlak kırmızı, mavi, turuncu, sarı, yeşil gibi renkli bahçe şemsiyesi modellerinden yaralanabilirsiniz. Dinginlik veren ve sade renklerde outdoor ürünler ilginizi çekiyorsa, beyaz, bej ve krem tonlarında bahçe şemsiyeleri zevkinize uyum sağlayacaktır.

Uygun Fiyatlı Bahçe Şemsiyeleri

Dev bahçe şemsiye fiyatları, dev şemsiye modeli, şemsiyenin büyüklüğü, kullanılacak mekanik aksama göre değişmektedir. Ancak Huge Dev Şemsiye olarak çözüm odaklı bir çalışma anlayışını benimsediğimiz için ekonomik fiyat ve size özel ödeme planı avantajları sunmaktayız.

Bahçe Şemsiyesi Fiyatını değiştiren kriterler nelerdir?

  1. Büyük şemsiyenin istenilen metrekare boyutuna göre bahçe şemsiye fiyatları değişmektedir.
  2. Büyük şemsiye modeline göre bahçe şemsiye fiyatları değişmektedir.
  3. Büyük şemsiyenin seçeceğiniz mekanik özelliğine göre bahçe şemsiye fiyatları değişmektedir.
  4. Büyük şemsiyeye yapılacak baskı türüne – baskı kalitesine göre bahçe şemsiye fiyatları değişmektedir.

Belirttiğimiz özelliklere göre uzman ekibimiz tarafından alınan siparişiniz değerlendirilerek size özel bahçe mega şemsiyelerde, ekonomik fiyatlandırma yapılmaktadır.

Dev şemsiye ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0242 502 18 58 no’lu numaramızdan bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda ki formu doldurarak da talebinizi bize iletebilir ve uzman ekibimizin size en kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak da hemen iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?