Bahçe Şemsiyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? - 0242 502 18 58

Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Genel > Bahçe Şemsiyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? – 0242 502 18 58
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
bahce semsiye modelleri huge dev semsiye

Bahçe Şemsiyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? – 0242 502 18 58

Cafe, avm, otel, restaurant, beach, gibi kullanım yerlerinde talep edilen bahçe şemsiyesi ürününün seçiminde dikkat edilmesi gerekenler;

İçerik Tablosu

Aldığınız şemsiyenin boyutu size uygun mu?

Bahçe şemsiyesini kullanacağınız alanı ölçerken en, boy ölçüsü ile birlikte yüksekliği de hesaplamayı unutmayın.

Kullanımınıza uygun en avantajlı bahçe şemsiye modeli hangisi?

Yerinizin ne kadar rüzgar aldığını dikkate alarak; ortadan gövdeli klasik model, mekanizmalı teleskopik model ya da yandan gövdeli model ürünlerimizi ve diğer teknik detayları inceleyerek size en uygun bahçe şemsiyesi ürününü belirleyerek kararınızı verin. Rüzgarın önemi seçeceğiniz modelin kullanımını etkilemektedir. Örneğin çok rüzgar alan mekanlarda yandan gövdeli şemsiye modellerinin kullanımı diğer modellerimize göre daha zordur.

bahçe şemsiye modelleri banner
Huge dev şemsiye modelleri

Şemsiyeyi hangi hava koşulunda kullanacaksınız? Güneş/Yağmur/Kar

Üretimde kullandığımız teknoloji ile tüm şemsiye modellerimiz yağmur, güneş, kar hava koşullarına uygundur. Ancak bütçeniz uygun değilse polyester kumaş kullanarak üretim yapılabilmektedir. Bu kumaşın dezavantajı zaman içerisinde çürüme ve renklerde solma yapmasıdır.

Alacağınız bahçe şemsiyesinin kumaşı ne renk olacak? Bu renk size uygun mu?

Renk önemsiz bir detay gibi görünebilir ama bulunduğunuz yere göre önemi artmakta olan bir detaydır. Örneğin sarı renk arı ve bazı böcek türlerini kendine çektiği için doğa ile iç içe olan mekanlarda kullanılması uygun olmayacaktır.

Hangi açma kapama sistemini seçmelisiniz?

İple açma, mekanizma ile açma, akülü açma kapama sistemi, elektrikli açma kapama sistemi seçenekleri arasında size en uygunu bulmak için sistemlerimizi yerinde deneyerek veya profesyonel ekibimize danışarak bulabilirsiniz.

Yere montaj seçeneğimi avantajlı yoksa tekerlekli model mi seçmelisiniz?

Şemsiyenin yere montajı yer kazandırır. Sabit şemsiyelerde montaj olacağı yer sağlam ve en az 10 cm hazır betondan hasır demirli olması gerekmektedir. Bu sisteminde yerinden oynatma seçeneğinizin olmamasından eğer mekanınızda şemsiyeleri yer değiştirmek istiyorsanız tekerlekli sistemi seçmenizi öneririz.

Kullanacağım bahçe şemsiyesinin çalınma riski var mı? Hangi önlemleri almalıyım?

Bahçe şemsiyenizin çalınma riskine karşı mekanınızın güvenlik sistemleri bir anlamda yeterli olacaktır. Bunun dışında bahçe şemsiyenize kilit sistemini de eklenmesini talep ederek daha güvenli hale getirebilrisiniz.

İşletmem için alacağınız bahçe şemsiyelerine baskı logo yaptırmam gerekir mi? Ne tür baskı tercih etmeliyim?

İşletme kullanımlarında marka bilinirliği, hazır reklam çalışması ve çevrede ki diğer firmalarla şemsiyelerinizin karışmasını engellemek için firma logonuzu bastırmanız önerilmektedir. Huge Dev Şemsiye; baskılı bahçe şemsiyesi modellerimizin uygulama detayları için tıklayınız.

Baca ve Havalandırma sistemi nedir? Avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Baca ve Haalandırma sistemi rüzgarın şemsiyede oluşturduğu basıncın tahliyesini sağlar. Avantajı rüzgara karşı şemsiyenin direncini arttırır. Dezavantajı ise uygulamada şemsiyenin yüksekliğinin artması gerekmektedir.

Uygun Fiyatlı Bahçe Şemsiyeleri

Dev bahçe şemsiye fiyatları, dev şemsiye modeli, şemsiyenin büyüklüğü, kullanılacak mekanik aksama göre değişmektedir. Ancak Huge Dev Şemsiye olarak çözüm odaklı bir çalışma anlayışını benimsediğimiz için ekonomik fiyat ve size özel ödeme planı avantajları sunmaktayız.

Seçeceğiniz kriter özelliklerine göre uzman ekibimiz tarafından alınan siparişiniz değerlendirilerek size özel bahçe mega şemsiyelerde, ekonomik fiyatlandırma yapılmaktadır.

Dev şemsiye ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0242 502 18 58 no’lu numaramızdan bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda ki formu doldurarak da talebinizi bize iletebilir ve uzman ekibimizin size en kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Whatsapp butonuna tıklayarak da hemen iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?