Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Basında Huge > Toroslar Gazetesi Haberi – Bu Şemsiyenin Büyüklüğü 280 m2
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Seydişehir Toroslar Logo Huge Dev Şemsiye

Toroslar Gazetesi Haberi – Bu Şemsiyenin Büyüklüğü 280 m2

Dünyanın en büyük şemsiyesi Seydişehirde üretildi. 280 metrekare genişliğindeki şemsiye Guinness Rekorlar Kitabına girmeye aday

Dünya’nın en büyük şemsiyesi Seydişehir’de üretildi. 280 metrekare genişliğindeki şemsiye Guinness Rekorlar Kitabına girmeye aday

Huge şemsiye Seydişehir’de ürettiği 280 metrekare genişliğindeki şemsiye ile Guinness Rekorlar Kitabına girmek istiyor

Şu ana kadar bu büyüklükte şemsiyenin hiçbir yerde üretilmediğini bu nedenle büyük önem arz ettiğini belirten Huge şemsiyeleri Yönetim Kurulu başkanı Evren Ulaşan ‘dünyanın en büyük şemsiyesini ürettik. Amacımız bu ürettiğimiz şemsiye ile dünya rekorlar listesinde yerimizi almak’ dedi.

314 metre kare şemsiye yapımı çalışmalarına da başladıklarını söylene Huge yönetim kurulu başkanı Evren Ulaşan ‘bu çalışmamızla huge şemsiye olarak dikkatleri Türkiye’nin üzerine çekmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Devası boyutlara rağmen altında hiçbir misafirin ayakta olsa bile rahatsızlık duymadığı şemsiye otomatik olarak açılıp kapanabiliyor ve üzerindeki mebran ürünün 10 yıl garantili. Firmanın 314 metrekare şemsiyeyi hayata geçirdikten sonraki hedefi ise 500 metrekare alanı tek şemsiye ile kapatmak.

Toroslar Gazetesi Haberi

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?