Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Basında Huge > Hürriyet Ekonomi Haberi – 17 Kasım 2011- Depremzedelere 5 dakikada Dev Şemsiye
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Hürriyet Logo Huge Dev Şemsiye

Hürriyet Ekonomi Haberi – 17 Kasım 2011- Depremzedelere 5 dakikada Dev Şemsiye

Dünyanın en büyük şemsiyelerinin üreticizi Huge Şemsiye A.Ş , yüzde yüz yerli 500m2 alana açılabilen şemsiye modelinin üretimine başladı. Dev şemsiyeler tek bir butona basarak beş dakika içinde tamamen kapalı hale gelebiliyor.

Mevcutta 400 metrekare alan kapatabilen şemsiyeleri standart olarak üretebilen Huge A.Ş dünyanın en büyük şemsiyelerini Konya’da toplamda 4800 metrekare ve Antalya OSB de 7400 metrekare alanda üretimini gerçekleştiriyor. Şirket Yetkilisi Evren Ulaşan, son günlerde yaşanan deprem felaketlerine anlık ve çok hızlı müdahale olanağı verecek olan yeni sistemi anlattı. Şemsiyenin butonuna tek bir dokunuşla yan yüzeylerinide kapatıp tamamen kapalı alan oluşturabilecek sistemin, tek bir gövde direği üzerine kurulu olduğunu aktaran Ulaşan, kurulumun sadece 5 dakika sürdüğünü ifade etti. Sistemin kendileri tarafından patentli ve lisanslı olduğunu vurgulayan Ulaşan, ürünün kullanım alanı son derece yaygın olmakla beraber, son zamanlarda yaşadığımız üzücü doğal felaketler bizleri bu konudaki çalışmalarımızı hızlandırmaya itti. bizim çalışmamız olası üzücü durumlarda tedbirimizi ve yapabileceklerimizi en üst seviyede tutabilmek arzusu taşıyor. diye konuştu.

Hürriyet Ekonomi Haberi – 17 Kasım 2011

Hürriyet Gazetesi Ekonomi haberi
Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?