Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Basında Huge > Posta Gazetesi Haberi – 12 Kasım 2011- Depremzedelere beş dakikada dev şemsiye
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Posta Logo Huge Dev Şemsiye

Posta Gazetesi Haberi – 12 Kasım 2011- Depremzedelere beş dakikada dev şemsiye

Dünyanın en büyük şemsiyelerinin üreticisi Huge Şemsiye A.Ş , yüzde yüz yerli 500m2 alana açılabilen şemsiye modelinin üretimine başladı. Dev şemsiyeler tek bir butona basarak beş dakika içinde tamamen kapalı hale gelebiliyor.

 Şirket Yetkilisi Evren Ulaşan, son günlerde yaşanan deprem felaketlerine anlık ve çok hızlı müdahale olanağı verecek olan yeni sistemi anlattı. Şemsiyenin butonuna tek bir dokunuşla yan yüzeylerinide kapatıp tamamen kapalı alan oluşturabilecek sistemin, tek bir gövde direği üzerine kurulu olduğunu aktaran Ulaşan, kurulumun sadece 5 dakika sürdüğünü ifade etti. Sistemin kendileri tarafından patentli ve lisanslı olduğunu vurgulayan Ulaşan, ürünün kullanım alanı son derece yaygın olmakla beraber, son zamanlarda yaşadığımız üzücü doğal felaketler bizleri bu konudaki çalışmalarımızı hızlandırmaya itti. bizim çalışmamız olası üzücü durumlarda tedbirimizi ve yapabileceklerimizi en üst seviyede tutabilmek arzusu taşıyor. diye konuştu.

Posta Gazetesi Haberi – 12 Kasım 2011

posta gazetesi huge dev semsiye
Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?