Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Basında Huge > Milliyet Gazetesi Haberi – 20 Kasım 2011- Depremzedelere Dev Şemsiye Haberi
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Milliyet Logo Huge Dev Şemsiye

Milliyet Gazetesi Haberi – 20 Kasım 2011- Depremzedelere Dev Şemsiye Haberi

Dünyanın en büyük şemsiyelerinin üreticizi Huge Şemsiye A.Ş , yüzde yüz yerli 500m2 alana açılabilen şemsiye modelinin üretimine başladı. Dev şemsiyeler tek bir butona basarak beş dakika içinde tamamen kapalı hale gelebiliyor.

Mevcutta 400 metrekare alan kapatabilen şemsiyeleri standart olarak üretebilen Huge A.Ş dünyanın en büyük şemsiyelerini toplamda 12.200 metrekarelik bir alanda üretiyor. Şirket Yetkilisi Evren Ulaşan, son günlerde yaşanan deprem felaketlerine anlık ve çok hızlı müdahale olanağı verecek olan yeni sistemi anlattı. Şemsiyenin butonuna tek bir dokunuşla yan yüzeylerinide kapatıp tamamen kapalı alan oluşturabilecek sistemin, tek bir gövde direği üzerine kurulu olduğunu aktaran Ulaşan, kurulumun sadece 5 dakika sürdüğünü ifade etti. Sistemin kendileri tarafından patentli ve lisanslı olduğunu vurgulayan Ulaşan, ürünün kullanım alanı son derece yaygın olmakla beraber, son zamanlarda yaşadığımız üzücü doğal felaketler bizleri bu konudaki çalışmalarımızı hızlandırmaya itti. bizim çalışmamız olası üzücü durumlarda tedbirimizi ve yapabileceklerimizi en üst seviyede tutabilmek arzusu taşıyor.

Bugüne kadar ürettiğimiz dev şemsiyelere görünüş olarak büyük benzerlik taşıyan sistem, şemsiye açıldıktan sonra yan yüzeylerinin de tamamen kapatılmasına imkan vererek, ister bir şemsiye ister yarı açık bir alan ya da tam kapalı bir alan olarak hizmet sunmasına imkan sağlıyor.

Milliyet Gazetesi Haberi – 20 Kasım 2011

milliyet gazetesi huge dev semsiye
Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?