Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Basında Huge > Akşam Gazetesi Haberi – İsmail SÜNBÜL – En büyük şemsiye sigaracılara armağan!
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Akşam Logo Huge Dev Şemsiye

Akşam Gazetesi Haberi – İsmail SÜNBÜL – En büyük şemsiye sigaracılara armağan!

Konya Seydişehir İlçesi’nde işadamı Hüseyin Ulaşan 150 metrekareyi kapatabilecek büyüklükte bir şemsiye yaptı. Girişimci işadamı Ulaşan, imal ettiği şemsiyenin Türkiye’nin en büyük şemsiyesi olduğunu söylerken Guinness Rekorlar Kitabı’na girebilmek için de başvuracaklarını dile getirdi. Seri üretimde yaptığı ilk şemsiyeyi Seydişehir’e ve Seydişehir Belediyesi’ne hediye eden Ulaşan bölgeye büyük istihdam sağlamayı hedefliyor. Dev şemsiye Seydişehir Belediyesi önündeki parka kurulurken Seydişehir Belediyesi dev şemsiye altında vatandaşların oturabilmesi için banklar oluşturacak ve Ramazan ayında da iftar çadırı olarak kullanarak, iftar yemeklerini bu çadır altında verecek.

50 bin sipariş geldi yetişmeye çalışıyor

Hüseyİn Ulaşan yaptıkları şemsiyeden sigara yasağının da etkisiyle şimdiden 50 bin adet sipariş aldıklarını belirterek, ‘Dev şemsiyeler sayesinde büyük bir istihdam oluşacak. Gücümüzün yettiği yere kadar taleplere cevap vermeye çalışacağız’ dedi.

Akşam Gazetesi Haberi – İsmail SÜNBÜL / SEYDİŞEHİR

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?