Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Basında Huge > Hürriyet Gazete Haberi – 30.03.2011- Huge Guiness Rekorlar Kitabı’na Girmeye Aday
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Hürriyet Logo Huge Dev Şemsiye

Hürriyet Gazete Haberi – 30.03.2011- Huge Guiness Rekorlar Kitabı’na Girmeye Aday

ANKARALI girişimci Evren Ulaşan’ ın sahibi olduğu Huge firması tarafından üretilen dev şemsiyeler, Guiness Rekorlar Kitabı’ na girmeye aday. 300 metrekarelik alanı kapatabilen dev şemsiyeler, 100 kilometre hızındaki rüzgara dayanıklı ve uzaktan kumanda ile çalışıyor.

Ankaralı iş adamı Evren Ulaşan’ın sahini olduğu Huge firması tarafından üretilen dev şemsiyeler, büyüklüğüyle Guiness rekorlar kitabı’na girmeye aday. 300 metrekare alanı kapatan şemsiyeler, uzaktan kumandayla çalışıyor. Tel bir tuşa dokunarak 45 saniyede açılabilen şemsiyeler, oldukça dayanıklı. 20 yıl garantiye sahip olan şemsiyeler, ateşten etkilenmiyor. Açılış ve kapanışı esnasında altındakileri rahatsız etmeyen şemsiye, 100 kilometreden faha hızlı esen rüzgarlarda ise kendisini otomatik olarak kapatıyor.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Evren Ulaşan, amaçlarının açık havada gerçekleşen organizasyonların kötü hava koşullarından etkilenmemesini sağlamak olduğunu söyledi.

Hürriyet Gazete Haberi – 30.03.2011

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?