Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Basında Huge > Konya Postası Haberi – 18 Ocak 2011 – Huge Şemsiyeleri Rekora Koşuyor
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Konya Postası Logo Huge Dev Şemsiye

Konya Postası Haberi – 18 Ocak 2011 – Huge Şemsiyeleri Rekora Koşuyor

Dünyanın en büyük şemsiyesi Seydişehir’de üretildi.

300 metrekare genişliğindeki ürettiği şemsiye ile kabına sığmayan Huge Seydişehir’den sonra Antalya’da da 4 bin metrekarelik bir alanda imalata başlayacak.

Şu ana kadar bu büyüklükte şemsiyenin hiçbir yerde üretilmediğini bu nedenle büyük önem arz ettiğini belirten Huge şemsiyeleri Yönetim Kurulu başkanı Evren Ulaşan ‘dünyanın en büyük şemsiyesini ürettik. Vodafone, Finansbank, Efes Bilsen gibi firmalarda Huge şemsiyelerimiz kullanılmakta” dedi. Kısa bir sürede Huge şemsiyelerin olgunlaşma safhasına geldiğini belirten Yönetim Kurulu başkanı Evren Ulaşan: “Hacettepe üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü ile işbirliği yaparak çalışmalarımız oldu Vodafone, Finansbank, Efes pilsen gibi kurumsal firmalara şemsiye sattık son olarak dikmen sosyete pazarını 1200 metrekarelik alanını Huge şemsiyeler ile kapatıyoruz. Türkiye de ilk kez bir Pazaryeri şemsiyeler ile kapanıyor. Huge şemsiyeleri artık Türkiye ye kendini kabul ettirdi. Yurt dışı taleplerimiz fazlalaştı. İyi gidiyoruz” şeklinde konuştu.

Konya Postası Haberi – 18 Ocak 2011

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?