Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Basında Huge > Toroslar Gazetesi Haberi – 17 Ocak 2011 – Huge Şemsiyeleri Yeni Bir Rekora İmza Attı
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Seydişehir Toroslar Logo Huge Dev Şemsiye

Toroslar Gazetesi Haberi – 17 Ocak 2011 – Huge Şemsiyeleri Yeni Bir Rekora İmza Attı

Huge şemsiyeleri 250 metrelik ürettiği şemsiyeden sonra yeni ürettiği 300 metrelik şemsiye ile yeni bir rekora imza attı.


Huge şemsiyeleri imalatına Antalya’da da başlanacağı bildirildi. Dünyanın en büyük şemsiyesi Seydişehir de üretildi. 300 metrekare genişliğindeki ürettiği şemsiye ile kabına sığmayan Huge Seydişehir’den sonra Antalya’da da 4000 metrekarelik bir alanda imalata başlayacak. Huge şemsiye Seydişehir de ürettiği 300 metrekare genişliğindeki şemsiyesiyle Dikmen Sosyete pazarı kapatacak. 

Şu ana kadar bu büyüklükte şemsiyenin hiçbir yerde üretilmediğini bu nedenle büyük önem arz ettiğini belirten Huge şemsiyeleri Yönetim Kurulu başkanı Evren Ulaşan ‘dünyanın en büyük şemsiyesini ürettik. Vodafone, Finansbank, Efes Pilsen gibi firmalarda Huge şemsiyelerimiz kullanılmakta” dedi.

 Adana, Mersin, İstanbul, Konya ve Antalya da bürolarının olduğunu belirten Evren Ulaşan; “Antalya’da 1. organize sanayi  4 bin m2 lik kapalı alanda Huge şemsiyelerinin imalatı ile  yolumuza devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarımızla Huge şemsiye olarak dikkatleri Türkiye’nin üzerine çekmek istiyoruz. Yurtdışından taleplerimiz arttı. Yurtdışında tanınan bir marka olmaya başladı” şeklinde konuştu.

 Kısa bir sürede Huge şemsiyelerin olgunlaşma safhasına geldiğini belirten Yönetim Kurulu başkanı Evren Ulaşan: “Hacettepe üniversitesi makine mühendisliği bölümü ile işbirliği yaparak çalışmalarımız oldu vodafone, finansbank, efes pilsen gibi kurumsal firmalara şemsiye sattık son olarak dikmen sosyete pazarını 1200 metrekarelik alanını huge şemsiyeler ile kapatıyoruz. Türkiye de ilk kez bir Pazar yeri şemsiyeler ile kapanıyor. Huge şemsiyeleri artık Türkiye ye kendini kabul ettirdi. Yurt dışı taleplerimiz fazlalaştı. İyi gidiyoruz şeklinde konuştu”.

Toroslar Gazetesi Haberi – 17 Ocak 2011

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?