Baskılı Dev Şemsiye - 0242 502 18 58

Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > DevŞemsiye > Baskılı Dev Şemsiye – 0242 502 18 58
 • Dev Şemsiye
 • Yorum yapılmamış
baskili dev semsiye

Baskılı Dev Şemsiye – 0242 502 18 58

Bahçe, cafe, avm, restaurant, beach, pazaryerleri, tarihi ve kültürel alanlar, çeşitli etkinlik ve organizasyon alanları, camii avluları gibi kullanım yerlerinde baskılı dev şemsiyeler tercih edilebilmektedir. Talep edilen; baskı modelleri, reklam ve genel amaçlı özel tasarımlar, dev şemsiye modeline bağlı olarak size özel fiyatlandırma ile Huge Dev Şemsiye güvencesiyle üretim yapılmaktadır.

İçerik Tablosu

Kaliteli Baskılı Şemsiye

baskılı dev şemsiye

Tanıtım, marka bilinirliği çalışmalarınızda; etkinlik ve organizasyonunuzun içeriğine bağlı olarak özel tasarımlı dev şemsiye modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tercihinize bağlı olarak kaliteli malzeme, kaliteli baskı teknikleri kullanarak baskılı şemsiyeler üretilmesini sağlamaktayız.

Malzeme ve Baskı Kalitesi

Kullanılacak olan alanda (cafe, bahçe, etkinlik vb.) şemsiyenizin size ait olduğunu belirtmek için mağaza adınız, firma logonuz, şirket sloganınız, reklamını yaptığınız ürün logosu dev şemsiyenize baskı olarak uygulanabilir. Baskının kalitesi ise şemsiye için kullanılan malzeme ve baskı türüne göre belirlenmektedir.

Huge dev şemsiye olarak tüm ürünlerimizde; sınırsız renk imkanı sunan stokumuz ile teknik tekstil mimari membran kullanmaktayız. Bu malzemenin en büyük avantajı doğru iklim koşullarında, doğru ürüne uygulanmış ve doğru bakımla beklenen kullanım ömrü 10 yılları bulmasıdır. Hareketli (açılır-kapanır) ürünlerde çok zor ulaşılası bir süre gibi gözüküyor olsa da; HUGE Dev Şemsiye ‘nin yüzlerce kullanıcısı bu uzun ömür detayının keyfini sürmektedir.

Baskılı şemsiyeleriniz için seçeceğiniz dev şemsiye modelinde mekanik aksam olarak; en yüksek kalite ve mukavemet standardında alüminyum kollar, mekanik sistemler ve elektrik donanımlar kullanılmaktayız.

Baskılı Dev Şemsiye Fiyatları

Baskılı şemsiye fiyatları; baskının türü, kalitesi ve şemsiyenin türüne göre değişmektedir. Ancak Huge Dev Şemsiye olarak çözüm odaklı bir çalışma anlayışını benimsediğimiz için ekonomik fiyat ve size özel ödeme planı avantajları sunmaktayız.

Baskılı Dev Şemsiye Fiyatını değiştiren kriterler nelerdir?

 1. Dev şemsiyenin istenilen metrekare boyutuna göre baskılı şemsiye fiyatları değişmektedir.
 2. Dev şemsiye modeline göre baskılı şemsiye fiyatları değişmektedir.
 3. Dev şemsiyenin seçeceğiniz mekanik özelliğine göre baskılı şemsiye fiyatları değişmektedir.
 4. Dev şemsiyeye yapılacak baskı türüne – baskı kalitesine göre baskılı şemsiye fiyatları değişmektedir.

Belirttiğimiz özelliklere göre uzman ekibimiz tarafından alınan siparişiniz değerlendirilerek size özel baskılı mega şemsiyelerde, ekonomik fiyatlandırma yapılmaktadır.


Baskılı Dev Şemsiye Modelleri

Baskılı dev şemsiye modelleri dediğinizde siz müşterilerimize, 25 m2‘den 1071m2‘ye kadar sınırsız renk seçeneği ile tüm modellerimizde üretim yapma imkanı sunmaktayız. Mevcut modellerimiz haricinde; seçeceğiniz baskı yöntemi veya reklam/marka çalışmanıza özel Huge DevŞemsiye Ar-Ge ekibimiz tarafından projelendirilecek özel üretim dev şemsiye imalatı da yapabilmekteyiz.

 • Farklı renk seçenekleri ile yapılmış baskılı şemsiye modelleri
 • Cafe, Avm, Restaurant özel baskılı şemsiye modelleri,
 • Camii avlusu, Tarihi ve Kültürel alanlara özel baskılı şemsiye modelleri,
 • Çeşitli organizasyonlar ve etkinlik alanlarına özel baskılı şemsiye modelleri,
 • Park, Bahçe, Pazaryeri, Kamusal alanlara özel baskılı şemsiye modelleri,
 • Plaj, Havuz, Beach için özel baskılı şemsiye modelleri,

gibi kullanım alanlarına ve ihtiyacınıza göre baskılı şemsiye modelleri de üretebilmekteyiz.

baskılı dev şemsiye modelleri

Baskılı Dev Şemsiye İmalatı Nasıl Yapılır?

Baskılı şemsiye imalatçısı Huge Dev Şemsiye olarak; sizden dev şemsiyenize uygulamak istediğiniz marka, firma logosu veya istediğiniz baskı içeriğinin, baskı türünün ve uygulanacak mekan bilgilerini öğreniyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda Projelendirme ve Ar-Ge ekibimiz ile size en uygun dev şemsiye modelleri, baskı, teknik mimari membran rengi, mekanik aksamlar(hareketli, açılır-kapanır, otomatik şemsiye, elektrikli motor vb.) gibi detayları belirleyerek tam istediğiniz gibi baskılı dev şemsiyenizin üretimini sağlıyoruz. Toplu dev şemsiye siparişinizde baskıların en doğru şekilde uygulanmasını garanti ediyoruz.

Üretim aşamasından sonra ise yerinde dev şemsiye kurulumu ve satış sonrası dev şemsiye bakımı gibi hizmetleri talebiniz doğrultusunda vermekteyiz. Unutulmamalı ki normal şartlarda 5 ila 10 yıl garanti süreleri verilen mimari membran ürünümüz, doğru kullanımla ve bakımları aksatılmadığı sürece bugün bizlere 10 yılı aşkın kullanım ömrünü rahatlıkla sunmaktadır.

Dev şemsiye ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 0242 502 18 58 no’lu numaramızdan bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfamızda ki formu doldurarak da talebinizi bize iletebilir ve uzman ekibimizin size en kısa sürede dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan Whatsapp butonu ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?