Huge Dev Şemşiye Fiyatları - 0242 502 18 58

Huge Dev Şemsiye > Basında Huge DevŞemsiye > Genel > Huge Dev Şemşiye Fiyatları – 0242 502 18 58
  • Dev Şemsiye
  • Yorum yapılmamış
Huge Dev Şemsiye Galeri 5

Huge Dev Şemşiye Fiyatları – 0242 502 18 58

Tüm açık alanlarda 4 mevsim kullanılabilen, yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı huge dev şemsiyeler, mega şemsiye veya gazebo olarak da bilinmektedir. Pazar yerleri, Tarihi ve Kültürel alanlar, Kamusal alanlar, çeşitli etkinlik ve organizasyon alanları, Cami avlularımız vs. akla gelebilecek çok geniş bir yelpazede uygulanabilir mühendislik harikası dev şemsiyelerdir.
Açılır-Kapanır tasarımlar olması, elektrikli motor yardımı ile bazen saniyelerde bazen de birkaç dakika içinde açılıp-kapanarak her türlü hava şartlarında size yaşam alanları oluşturur. İhtiyacınıza uygun özel üretim dev şemsiye fiyatları konusunda da size özel fırsatlar sağlıyoruz.

huge dev şemsiye modelleri banner

Dev Şemsiye Fiyatlarında Büyük Avantaj

Huge Dev Şemsiye; ülkemizin hemen her ilinde mevcut projelerimizle, yurt dışında da Gürcistan’dan Liberya’ya bir çok kıta ve coğrafyada; yaklaşık 40.000m2 mimari membran daimi stok ve renk alternatifi ile; mimari örtü tedarik aşamasında zaman, süre ve  yurtdışı temrinleri konusunda süreye bağlı olmadan daha hızlı üretim ve montaj yapma kapasitesimizle uygun fiyatlı dev şemsiye hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Huge Glamping Hotel Concenpt Banner

Klasik Huge dev şemsiye, Radiüs Form dev şemsiye, trible arms dev şemsiye, ters trible arms dev şemsiye, double arms dev şemsiye, tension, asma germe modellerimizle restaurant, cafe işletmelerinize uygun dış mekan tasarım dev şemsiyeleri ekonomik fiyat avantajıyla sunmaktayız.

Havalandırma sistemli, güneşe karşı açı alabilme ve tamamen ışık geçirgenliği olmayan Blackout özelliğine sahip mimari membran dev şemsiye modellerimiz; sıcak iklim şartlarında güneş ışığının ısı veren etkisi neredeyse ortadan kaldırılarak, uzun yıllar mekânınıza eşlik edecek dış mekân tasarımını tamamlamanızı sağlıyor.

Bir çok renk alternatifi sunan PVC membran ürünler ,HUGE devşemsiye ve gölgeleme sistemlerinde dünyanın her yerinde rengarenk şemsiyelerin örtüsünü fiyat avantajlarıyla sunmaktadır.

Dev Şemsiye, Şemsiye ve Gölgeleme sistemleri, Gazebo modellerimiz için +90 (507) 281 91 91 / +90 (242) 502 18 58 numaralarımızdan Müşteri danışmanlarımızla iletişime geçin veya iletişim formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Görüşmeyi başlat
1
Nasıl Yarımcı Olabiliriz?
Huge Dev Şemsiye
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?